הייחוד המובהק של עבודתנו נעוץ במעשיות וביכולת ליצור שינוי מהותי מיידי בחיי היומיום. הבסיס לבניית הפלטפורמה המשפטית , נבנה ע"י צוות המשרד ביחד עם צוותי העבודה ומותאם לצרכי כל מקום ומקום. המענה הוא כוללני – ומכיל הן את הבסיס התקנוני ואת כל הנובע מכך עד רמת הפרט. כך אנו עוסקים בכל מהלכי שיוך הדירות על היבטיו השונים, מהלכי המכר וההורשה, מהלכי קליטה החברים החשים ובני הקיבוץ החוזרים, מהלכי התאגוד, רישום וניהול מול גורמים רשמיים, בנייה וכיו"ב.

המשרד מתמחה בבניית פלטפורמה משפטית ובסיס ארגוני נכון עבור ארגונים העומדים בפני שינוי אסטרטגי מהותי. שינויים אסטרטגיים היוצרים את המענה הנכון של הארגון כבסיס להישרדות וכמובן צמיחה ופיתוח , מחייבים יסודות משפטיים ותבנית עבודה נכונים כדי לאפשר מהלך נכון ומעשי. למשרד התמחויות במגוון רחב של תחומי משפט וניסיון מקצועי המהווים עוגן משמעותי לכל מהלך המחייב שינויי מורכב המשפיע על תחומי עניין שונים. כל זאת תוך שמירה על ערכי הליבה של הארגון.
משרדנו מייחד את עיקר עיסוקיו לאגודות שיתופיות. בונה מענה ייחודי למגוון התחומים המחייבים מענה שלם תוך טיפול בשינויים מבניים אסטרטגיים. התהליך כולל הן את מימד החבר באגודה, מימד האגודה כלפי החברים וכלפי הרשויות הרשמיות . המשרד מספק ללקוחותיו ליווי ויעוץ בכל השלבים, החל בתכנון מהלכים שונים,דרך ליווי בשלב המנהלי וכלה בביצוע המעשי .

בימים אלו אנו מלווים כיועצים משפטיים, כיועצים מקצועיים ואסטרטגיים וכמנהלי מהלכים של שינויים מבניים למעלה מעשרים קיבוצים וכן הקמה של למעלה מ-200 יחידות דיור (מתוך פוטנציאל העולה על 1000 יח"ד) במספר רב של קיבוצים , במסגרת הקמתן של שכונות לבנים ולחברים חדשים.
בין הקיבוצים עמם אנו עובדים מצויים קיבוצים רבים ביניהם: נחשולים, עין כרמל, החותרים, מעלה החמישה ועוד.
גבעת חיים איחוד - השכונה החדשה מבט על
phone2, phone, contact, telephone, support, call

077-5377010